Üniversite Öğrencisi Komşumun Damarlı Yarrağı

Merhaba saygıdeğer Sikiciler, öncelikle hepinizin kalkmış yarraklarından öpüyorum. İsmim Melike, 22 yaşındayım. Teyzemin oğluyla daha 16 yaşımda zorla evlendirildim. Kocam (Teyzemin oğlu) kendi halinde, içine kapanık, pısırık ve yakışıklı sayılmayacak bir tiptir. Evlendim ama hiçbir şekilde mesut değildim. Kocamdan boşanmak istememe karşın bu imkansızdı, aile baskısından ve arada akrabalık ilişkisi de olduğundan dolayı. Mecburen 5 seneden fazla herşeye katlandım. Ama bu durum, oturduğumuz dairenin karşısındaki (sahibi olduğumuz) öbür dairemize bir öbek Üniversite öğrencisi taşındıktan sonra değişti. Üniversite öğrencileriyle yaşadığım, anlatacağım bu vaka bundan 2 hafta evvel başıma geldi.

6 ay evvel taşınan 5 adet Üniversite öğrencisinin hepsi de derhal derhal benle yaşıttı ve kocama göre hepsi fazla yakışıklı delikanlılardı. Bana Evsahibi ve Yenge gözüyle baktıkları için, aramızda bir süre yakınlaşma olmadı. Birgün bunların evine gittim, “Yemeğiniz var mı? Temizliğe falan gereksinim var mı?” diye sordum. Onur isimli içlerindeki en yakışıklı genç, “Sağol abla!” dedi. Ben de, “Ne ablası? Sen kaç yaşındasın?” dedim. Bana “24” deyince, “Ben de 22 yaşındayım, bana abla deme, ismim Melike!” dedim. Bana, “Tamam o vakit Melike, evin biraz temizliğe ihtiyacı var.” dedikten sonra yanındaki arkadaşına (ben duymayım diye) fısıldayarak, “Aslında bizim aletlerin de güzel bir temizliğe ihtiyacı var!” dedi ve sessizce gülüştüler. Ben bunu duymuş ve ne demek istediğini anlamıştım, ama bozuntuya vermedim. Derken öbür arkadaşları geldi, aralarında hep (ben duymayayım diye) fısıldaşarak konuşuyorlardı. Benim hakkımda konuştuklarını anlayabiliyordum, ama ne konuştuklarını duyamıyordum. Artık ne konuşuyorlarsa? Ben ortalığı temizledim, bunlara birde aş yapıp ordan ayrıldım. Eve gittiğimde gerizekalı kocam nerdeydin diye bile sormadı.

O günden sonra Onur’la her karşılaşmamızda devamlı uzun uzun bakışıyorduk. Gerçi fazla konuşmuyorduk, komşulardan biri görür diye. Ama Onurun bana bakışlarından, beni o anda oracıkta ayakta sikmek için can attığını hissedebiliyordum. Benim durumum da pek farklı değildi aslında, Onur’u nezaman göresem amım kabarıyordu hemen. Hatta ve hatta, kocamla sikişirken gözlerimi kapayıp, beni Onur’un siktiğini hayalliyordum. Artık kocamın o ufak ve erken boşalan sikinden usanmıştım ve kendimi Onur’a siktirmeyi kafama koymuştum. Yine birgün kocam işe gider gitmez, ben de evden çıkmış ve Onur’lara gitmiştim. Onur kapıyı açar açmaz hiçbirşey sormadan içeri daldım. Onur gülerek, “Hayırdır Melike?” diye sordu. Bense hem heyecanımdan hem utancımdan ne yapacağımı şaşırmıştım. Aslında ani ve hiç birşey düşünmeden, (Onur beni sik!) demek istiyordum, ama utandım diyemedim. Onur beni öyle heyecanlı görünce, “Otur soluklan!” dedi. Oturdum, o da yanıma oturdu. Onurun dudaklarına yiyecekmişim gibi bakıyordum.

Onur, hızlı hızlı soluk almalarıma dayanamamış ve bana yapışmıştı. Tanrım, heycandan ölecektim. İlk başta fazla aceleciydi, sonradan yavaş devinim etmeye başlamıştı. İnanırmısınız, 6 yıllık evli olmama karşın ilk kere öpüşüyordum. Onur dudaklarımı morartırcasına öperken, amımın suları çoktan akmaya başlamıştı bile. Onur sonra üzerimdeki basma eteğimi çekti ve çıkardı. Paçalı donumu görünce benle alay etti. Ben buna fazla sinirlendim ve “Al bakıyım içerisindeki gör!” diyerek donumu çıkardım. Bunu yapınca kendimi iyice Orospu gibi hissetmeye başlamıştım. Dudaklarımı öpmeyi bırakıp kaymak gibi amıma dayadı dudaklarını. Bugün kendimi siktirmeyi kafaya koyduğum için, dünden amımın kıllarını traş ederek, pırıl pırıl etmiştim. Onur’un dili amımda gezdikçe çıldırcak gibi oluyordum. Kendimi tutamayıp Onur’un ağzına boşalmıştım. Amımın sularını yalarken, artık ben, “Sok artık! Sik beni artık!” diye yalvarmaya başladım…

Onur ise, “Dur hele çabuk etme, sakin ol! Merak etme senin o yarrak aş için yanan amın götün dümdüz olacak bugün! Aylardır bu hatıra düş ederek az mı 31 çektim Orospu!” dedi. Bu söyledikleri beni acaip tahrik etmişti ve iyice azmıştım, amımın suları adeta şelale olmuş akıyordu. Onur sonra üzerimdeki bluzümü ve südyenimi de çıkartıp, göğüslerime daldı. Göğüslerimi çılgın gibi yalayıp emerken, ben ter içinde kalmıştım, terlerimi bile yalayıp yutuyordu. Sonra kendisi de yavaş yavaş gömleğini ve pantolonunu çıkardı. Soyunurken beni yalamayı da ihmal etmiyordu. Külodunu da çıkarınca, hep merak ettiğim o müthiş an geldi, o mis gibi mor kafalı, gövdesi damarlı, oldukça aka ve kalın, kıllı sikini (sik demek haksızlık olur) yarrağını görünce dayanamdım derhal ağzıma aldım. Yarrağını sanki elimden alacaklarmış gibi yalıyordum. “Biraz yavaş!” diye beni uyardı, bense kendimi kaptırmış o iri yarrağı somurmaya devam ediyordum. “Yavaaşşşşş dedim!” diyerek ani ağzıma fışkırdı!

Boşaldıkça döllerini yutuyordum. Boşalması bitince, “Çok çabuk ettin amına koyum!” diyerek odadan çıktı. Biran, üzüldüm sikişemedik diye. Ama temel eğlence şimdi başlıyordu, ben tam toparlanmak üzereyken tüm ev ahalisi çırılçıplak, sikleri ellerinde kalkık birşekilde içeri geldiler. İçlerindeki ufak sikli Hasanı kovdurdum ve ona vermedim, oldum mümkün ona gıcık oluyordum. Ama Onur da, Ufuk ta, Mustafa da, Serkan da beni hoyratça siktiler, amımı dağıttılar. Sıra götüme gelmişti, ama nasıl olacaktı bilmiyordum, hiç götten siktirmemiştim ve korkuyordum işin doğrusu, kalkıp gitmeyi düşünüyordum. Ama götümü sikmeden bırakmadılar. İkisi kollarımdan yapıştı, biri ağzıma verdi ve Onur da arkama geçerek, o koca damarlı yarağıyla, beni bağırta bağırta, zorla, götümün açılışını yaptı. Sonra dönüşümlü olarak, diğerleri de sırayla zorla götümden siktiler. Ogünden sonra bir hafta tuvaletimi tutamadım, ama değerdi! Artık kocama amdan bile vermiyorum, çünkü dört adet aka yaraklı sikicim var, onları fazla seviyorum!