Sarhoş Ablamı Emdim

Merhaba, ben Tarık, bu sene okullar kapandığında başımdan gecen bir olayı yazmak istiyorum. Benim bir ablam var, Fatma. Üniversiteye gidiyor. Ben bu sene idadi son sınıftayım. Ablam cok tatlı, yaşam dolu, müziği, eğlenmeyi seven birisi.

Bu sene tatil başlangıcında bizim oturduğumuz Eryaman’daki sitede bir düğün oldu. Yakınen görüştüğümüz bir aile olduğu için bütün düğün organizasyonunda elimizden gelini yaptık. Sonuçta fazla tatlı bir düğün oldu.

Düğün gecesi sitede tam bir alem oldu.. şarkılar, türküler, halay. Yani öyle bir ortamda eğlenmek için ne gerekiyorsa yaptık. Bir ara annem beni cağırdı, oğlum bu kızlar su gibi içki içiyor, aman ablana dikkat et dedi.

Bir ara mutfağa uğradım. Hakikaten, kızlar bir sünger gibi içki içiyordu. Bunlara ablamda dahildi. Ablama yaklaşıp, aman abla yavaş ol, bir mesele çıkmasın dedim. Ablam da bana tamam yakışıklı gecenin sonunda ayakta kalan tek kız ben olacağım dedi.

Eylence öylece devam etti. Uzunca bir vakit sonra herkes yavaş yavaş evlerine gitmeye başladı. Birde kent dışından gelen misafirler vardı. Onlar için kalacak yer felan ayarladık. Bu arada ben fatmayı unuttum. Son olarak fatmaya döndüğümde Fatma tam olarak komadaydı. Öyle sarhoştu ki anlatamam.

Bizim evdede bazı misafirler kalacağı için Fatma ile ben bir arkadaşımın evinde kalacaktık. Derhal yan blokta olan arkadaşımın evine çıkmak için fatmayı buldum. Hadi artık bitti yatalım abla dedim. Fatma ruh gibiydi, tam bir sarhoş komedisi oynuyordu. Baktım olacak gibi değil, fatmaya sarılıp hadi abla deyip onu yan apartmana götürdüm. Fatma görme engelli kötük sarhoş sayıklıyordu.

Apartmana doğru giderken, Fatma ile birbirimize sarıldık, öyle tatlı kokuyordu ki anlatamam. Tam bir kadın, buram buram seks kokuyordu Fatma. Fatma düşmeden yürüyebilsin diye ona sarılmış bir halde yürürken vucudu beni tahrik ediyordu. Apartmana girip asansöre bindik, Fatma ayakta duramıyordu ve cok tatlıydı. Ayakta durması için sarıldım, abiye kıyafeti, mini eteği, cok tatlıydı.

Ellerimi fatmanın eteğinin altından soktum. Fatma hiçbir sey demiyordu. Kalçasını okşamaya başladım. Biraz ileri gidince harp ne oluyor dedi. hiç abla dedim. Eteğini düzeltiyorum. Ablam evvel haa gibi gibres dedi. sonra yok ya cek elini dedi.

Faklaşa sarıldığımda ellerim kalçasındaydı. Önce ellerimi öylesine kalçasının üzerinde tuttum. Sonra hafif hafif okşamaya başladım. Kalçası cok tatlıydı ve parmaklarım nerelere giderse gitsin fatmadan bir menfi devinim yoktu.yedinci kata çıkınca ellerimi fatmanın üzerinden çekmek zorunda kaldım, ani bir kararla asansörü yine birinci kata yönlendirdim.ellerim fatmanın kilodunun içindeydi. İkinci turda arkadaşımın evine girdik.

Arkadaşım fatmanın durumunu görünce abi derhal yatsın istersen diyerek doğru döşek odasını gösterdi bizi. Döşek odasına geçip fatmayı yatırdım. Bir sigara içelim diye arkadaşımla biz salona geçtik. Bu arada Fatma ağır bir sekilde öksürmeye başladı ben fatmanın yanına gittim. Fatmanın durumunu hoş görmeyip mutfaktan bir su adım, Fatma birkaç yudum içti, sonra öylece kaldı. Ben yine salona geçerek arkadaşımlı sigarayı bitirdim ve bir gereksinim olabilir diye herkese iyi geceler dileyip yine fatmanan yanına gittim.

Sonra kızı aceleyle yatırdığımı düşünüp derhal üstünü açtım, evet, düğün kıyafetiyle yataktaydı. Onu rahatsız etmeden yavaşca kıyafetini çıkardım. Fatma artık yatakta bir tanga, bir de sütyen ile yatıyordu. Müthiş bir manzaraydı. Bir erkek o anda abla değil ne olsa o haldeyken anında sikerdi. Fatmayı iyimisin diye sormak için uyandırmaya çalıştım, cok uğraştım ama Fatma sızmış bir haldeydi, hiçbir cevep vermiyordu, sadece ara dizi yatma pozisyonunu değiştiriyordu. Ben biraz daha uğraştım, bu arada uykusunda konuşmaya başladı.

Tamam canım, seni seviyorum gibi laflar ediyordu.

Fatmanın başında bir sigara yaktım, onu seyretmeye başladım. Vucudu cok tatlıydı. Yatakta döndükce tanganın verdiği özgürlükle görünen kalçası beni çılgın etmişti. Yavaş bir şekilde uzanıp sütyenini açtım. Kısa bir süre sonra yan dönerken sütyenyatakta kaldı, Fatma artık sütyensiz bir şekilde o tatlı gögüsleri gözlerimin ucunda uyuyurdu.

Gögüsler fazla güzeldi ama kilodunu indermeye cesaret edemiyordum. Gögüslerine bir iki öpücük kondurdum. Fatmadan bir devinim yoktu. Bütün cesaretimi toplayıp fatmanın kilodunu da çıkardım. Fatma pırıl pırıl vucuduyla gözlerimin önündeydi. Küçük küçük öpücükler ve okşalamalarla bir miktar vakit geçirdim. Sonra ben de soyunmaya karar verdim.

Fatmanın yanında çırılçıplak soyunupuzandım. Onu yavaş yavaş okşadım. Fatma yine sayıklamayabaşladı. Anlamadığımbazı şeyler söyledi.

Ters posizyonda yatıp fatmanın bacaklarını öpmeye başladım. Bu arada penisimi fatmanın dudağına dayadım. Hiç oralı olmuyordu.

Korkak ve kacamak birkaç öpüçük attıktan sonra kendimi toplayıp bir sigara içtim. Sonra penisimi fatmanın eline verdim. Hiç oralı değildi.

Biraz daha cesaretlenip penisimi fatmanın dudaklarına yapıştırdım. Uzunca bir süre öyle kaldık. Fatma yine bir ara sayıkladı, birtanem, canım gibi. Bütün cesaretimi toplayıp bende seni seviyorum aşkım deyip penisimidudaklarına değdirdim. Bir müddet yine bir sey olmadı. Sonra Fatma Oktay aşkım demeye beşladı. Erkek arkadaşı herhalde tanımıyorum oktayı.

Benim aşkım, yanındayım, bak bunu emebilirsin diye yine ağzına dayadım penisimi. Ablam yavaş yavaş keşfederek penisimi ağzına aldı.

Biraz dişleriyle ezdi, biraz emdi. Sürekli cok tatlısın aşkım diyerek 69 yaptım. Bir müddet sonra ablam penisimi deliler gibi emmeye başladı. Alışkın olduğu belliydi. Öyle güzel emiyorduki anlatamam. Bende onun amını yaladım. Oktay diye inleyerek boşaldı.

Sarhoş ablam beni sabaha kadar çılgın etti. Artık içine girmek için bir daha sarhoş olmasını beklemem lazı[email protected]