Moskovada Seks

Merhaba bu siteyle fazla geç tanıştım daha önceden tanışmış olsaydım daha fazla hikayemi anlatabilirdim. Bundan sonra başımdan geçenleri vakit buldukça sizlerle paylaşacağım. Ben işim gereği Kırgızistan Kazakistan ve Moskovada bulundum. Oralarda fazla açaip seks maceralarım oldu. gerçi oralara gitmeden evvel Türkiye dede abes gezmezdim. 170 boyunda 80 kg ağırlığında orta direk erkeğim ama gerçek erkek tanımını bana Tatar hatunlar tattırdı. Bu gittiğim ülkelerde fazla güzel kızlar var, onlarla her ortamda beraber olabiliyorsunuz ama Tatar hatunlardaki lezzeti diğer birinde bulabileceğinizi sanmıyorum. Tercümanımla beraber saat 23 sularında ofisimden çıktık ufak bir kafeye gittik gaye karnımızı doyurup birer bira içmekti. benim ayak fetişim olduğunu tercümanım biliyordu. Daha evvel bir şekilde bu konuyu konuşmuştuk. İki masa ilerimizde balık eti ak tenli kahverengi saçlı 165 gösteren hatunla göz göze geldik. Tek bildiğim o anda içinde bir şeylerin kaynadığı ve kaynar maddenin bütün vücudumu kapladığı. Böyle bir duyguyu daha evvel hiç tatmamıştım. Bu ülkelerde Rusça konuşuluyor benim bildiğim iki sözcük var biri kız biride lütfen anlamına geliyor. Kalktım masasının yanına yaklaştım. Lütfen kız deyip masamı gösterdim. Kız bana bir şeyler söyledi anlamadım tercümanımı çağırdım çeviri et dedim . Kendinin orospu olmadığını onun için masamıza gelemeyeceğini söylüyordu. Bende onu öyle görmediğimi fazla güzel olduğu için masamıza çağrı ettiğimi ve birer içki içtikten sonra bizden ayrılabileceğini söyledim. Kabul etti . Yedik içtik mühim değil. Masadaki sohbet hoşuna gitmiş olacak ki (ben aş boyunca karşısında onu seyrettim). Bizimle gelebileceğini söyledi.

Benim evime gittik artık aramızda tercüman yoktu dilimiz gövde dili her şey gözler ve dudaklarla anlatılıyor. Salonda ufak birer buse ile başladık buse anında benimki direk gibi olmuş canınız çekmesin derhal sikişmeye amade öpüşerek soyunduk ve duşa girdik sıcak suyun etkisiyle gevşerken o bana sakso yapıyordu. sakso yaparak beni boşalttı. Bütün vücudumu nazik elleri ile masaj yaparak yavaş yavaş yıkadı ve yumuşattı bu yumuşama anında beni sikseler her halde hiç duymazdım. O kadar yumuşamışım ki artık günün yorgunluğu veya az evvel boşalmanın rehaveti yok. Bu rahatlıkla yaş Yaş salona geçtik salona gereken onun eli benim sikimde benim elim onun göğüslerinde taş gibi memeler oynadıkça sertleşiyor, onlar sertleştikçe benim yarak daha da sertleşiyor. Meme uçları dışarı fırlayacak gibi ben onları ağzıma alıyorum ve bebek misali emmeye başlamamla kızın çığlıkları yükseliyor.beni kanepeye iteleyip dudaklarımdan aşağı doğru yolculuğa başlıyor taki ayak parmaklarımın uçlarına kadar burada kendimden geçiyorum nasılki zevkin fevkinde değil fevkaladesindeyim. Beni surat üstü döndürüp sırtımdan öpmeye başladığı vakit içim titriyor eller ile beni domaltıyor bacak aramdan taşaklarıma ulaşıp öpmeye başladığı vakit iliklerimde hissediyorum dilini. Yavaş yavaş dilini götüme doru yöneltiyor tepki alırmıyım diye denetim ederek ,benim hoşlandığımı görünce diliyle götümü sikiyor. O zevki asla unutamam sonra beni döndürüp sikimi bir dondurma gibi ufak dil darbeleri ile yalarken ben de onun amcığını yalıyorum derken tatlı suyu akmaya başlıyor. Ben onun amcığına iyice üflüyorum balon şişirir gibi bırakınca kız kendinden geçiyor sonuçta bir şekilde yarağım amcığına giriyor o kadar dar ki ve beğeni aldıkça daralıyor sanki bilinçli bir el sıkıyor gibi. Hayatımda siktiğim bir fazla karıda beğeni aldıkça genişleyen am burada daralıyor ve harika beğeni veriyordu geleceğimi anladığı vakit üste çıkmak istediğini işaret etti ve üstümde fazla ağır hareketlerle gelip gitmeye başladı öyleki yarak amdan çıkacak kadar yükseliyor yine art yavaş yavaş iniyor bu bir ritim tahmini bir iki saniye alıyor sonuçta zevkin doruğunda patlıyorum. Oda rahatlıyor ve üstüme düşüyor.

Birer beğeni sigarası yakıyoruz. sigara bitmeden daha dudaklarıma saldırıyor bu sefer ben onun memelerini yiyorum yiyorum doyamıyorum yine sikimi ağzına alıyor bademciklerine kadar emiyor bir anda aksi dönüp domalıyor bense o güne kadar hiç göt sikmemişim masadaki kreme uzanıyorum o elimden alıyor niyet niyet (hayır hayır) diyor. bir anda dönüp sikimi yalayıp ıslatıyor ve eliyle götünü ıslatıyor ben onun göt deliğine yarağımı dayadığımda ilk sikiştiğimdeki heyecanı yaşıyorum nede olsa bu ilk deneyim göt sikişinin bu kadar zevkli olduğunu söylediklerinde inanmıyordum o sıcaklı ritimlerde yarağı kavrayış harika düşünün yarağınız mideye dek işliyor harika bir his ellerim memelerinde ritimler bu sefer bende o hızlanmak istedikçe ben yavaşlıyorum zevkin doruklarında taşaklarımında göte girmesi için zorluyorum. Volkan gibi patlarken patlamayı hissetmenin verdiği zevkle inliyor. Ben onun göt deliğinde o altımda yığılıyoruz bir müddet ben çıkmak istemiyorum o zevki tatmanın hazzı var. Az sonra içinden çıkıp oturuyorum oda oturuyor masadaki takvimi göstererek 1 hafta sonrasını işaretliyor bende okey çekiyorum. Bir sene her hafta aynı gün muhtelif pozisyonlarda buluştuk onunla iş bitirdikten sonra iki gün diğer sikiş yapamıyordum. Şu an Türkiyedeyim önümde yürüyen yakışıklı gençlerin götüne bakar oldum elbet bir gün bir oğlanla da maceram olur onuda size yazarım böyle bir sikişte hiç kötü olmaz sanırım bekliyorum. Yeni bir maceraya kadar hoşçakalın