Mahallenin Delisindeki inanılmaz Yarak

Akşam yemeğinden sonra evden çıktım, kahveye gidiyordum. Evimizin yanında bir inşaat var, derhal bitişik bizim eve. İnşaattan kulağıma Köpek inlemesi gibi sesler geldi. Ben ilkbaşta pek aldırmadım, inşaata Köpekler girmiş diye düşündüm. Birkaç adım daha attım, bu kere “Offfff!” diye bir ses geldi. Köpek değildi bu! Birşeyler oluyor diye içeri daldım. Hafiften loştu içerisi, sadece dışarının ışıkları vuruyordu içeriye. Az ilerledim, birde ne göreyim? Bizim mahallenin delisi, kadının birinin bacakları arasına girmiş, hareketsiz duruyor! Yaklaştım, iki eli kadının omuzlarında, ben kadını boğuyor zannettim! Az daha yaklaşınca, kadından nefessiz kalmış gibi ses çıkıyordu…

Deliyi omuzundan tuttuğum gibi arkaya attım. Atmamla beraber ‘Şlörpppp’ diye şapırtlı bir sesle birlikte, kadının amından bir yarak çıktı, bir insanda böyle bir yarak olamaz! Dibine kadar da oturtmuş, hiçte devinim etmiyormuş. Meğer altındaki kadın da bizim dul komşuymuş! şayet yetişmeseymişim kadın gerçekten ölecekmiş. Kalkamadı yerinden, sebep sonra kendine geldi, “Bütün organlarım boğazıma tıkandı zannettim, soluk alamıyordum, ölecektim!” dedi. “Nasıl oldu bu iş?” dedim. “Çöp dökmeye çıkmıştım, bu da işiyormuş, lambanın ışığında gördüm, ama bu kadar tahmin etmemiştim, elinden tuttum kendim götürdüm inşaata. Hiç yapmamış, bilmiyordu da, tam kalkmamış haliyle başını koydum içine, kendim gidip geliyordum. Biraz acıyordu ama zevkliydi. Gidip geldikçe bunun yarak tam kalktı ve ani hepsini geçirdi! Yıdızlar gözümün önüne indi, soluk alamaz oldum! Çekmiyordu da, abandı üzerime! Sen geldin, gelmeseydin kati ölürdüm!” dedi. “Neyse geçmiş olsun!” diyerek yardım ettim, evine kadar götürdüm kadını. Bacakları ayrılmış, kapanmıyor, sünnet çocukları gibi yürüyordu…

Aradan bir hafta falan geçti komşu kadınla Bakkala giderken karşılaştık. Bana tekrar yine teşekkür ediyordu. O güne kadarda hep resmi selamlaşırdık, ondan sonra benimle devamlı konuşmaya başladı. Bir ay falan sonra da kadının Travması geçince, daha da içten olduk. Deliye veren bana niye vermesin diye düşünerek yazılmaya başladım kadına. Zaten ben öneri etmeden, benimle ilişkiye girebileceğini kendisi söyledi. Aslında kadının kendisi de fazla güzel, genç yaşta dul kalmış, ama bukadar çaresizce gidip mahallenin delisine siktirmesine hiç mana verememiştim. Neyse, artık kadını ben sikiyorum. Kahveye gideceğime, fırsat buldukça kadının evine gidiyorum ve sabahlara kadar sikişiyoruz. Kadın fazla ateşli çıktı, fazla ta güzel sikişiyor ve beni memnun ediyor. Kimi şakasına takılıyorum, “Deliyle birdaha dene!” diyorum. “Dünyada yaraksız kalsam, tekrar denemem!” diyor. “Ben de yanınızda olayım, hepsini sokturmam!” diyorum, “Mümkün değil, tövbe olmaz!” diyor.

Aslında görmeyi fazla isterdim, delinin yarağı o küçücük amcığa nasıl girmiş, nasıl sığmış içine, halen aklım ermiyor. Görmeyen inanmaz, delinin yarağı, bir Eşşek yarağının yarısını geçkin büyüklükteydi, bir okadar da kalındı. Kadını öldürüyor sanmıştın, şayet siktiğini bilseydim üstünden atmazdım, kadının amı nasıl ayrılmış seyrederdim, delinin umurunda değildi, çıkarmazdı o, ama ben boğuyor zannettim ondan attım üstünden. Ama şu da var, o delinin sayesinde şimdi ben sikiyorum o fazla güzel amcıklı kadını. Deliye de sağolsun diyorum. Deliyi kimi de Lokantaya götürüp karnını doyuruyorum. Lokantada işaretle o günü anlatıyorum, ‘Güzelmiydi?’ diye soruyorum. çılgın kafasını sallayıp dudağını ısırıyor, fazla güzeldi diye. Ama çılgın de fazla korkuyor şimdi, kadın kendisini görürse saldıracak diye korkuyor, hep kadından kaçıyor.

Kısacası delinin sayesinde günümü gün ediyorum, ne vakit istesem kadınla sikişiyoruz. Öyle güzel amcık deliye bırakılır mı, ateş gibi içi var, yarağımı sımsıkı tutuyor, girip çıktıkça o şapırtısı bir ayrı heyecan yaşatıyor! Umarım hep böyle devam fiyat ve dilerim herkese nasip olur böyle bir amcık.