Hemşirenin Merakı

Ben Fransa’da oturuyorum 23 yasinda 1 m 87 cm 86 kg ve adi kaslıyım 13 yaşından beri kung fu yapıyorum. Bir gün oturmuş evde televizyon izliyordum ve karşı pencerede devamlı yolda karşılaştığım komşumu gördüm. 23 yaşında bir hemşire ve bekar olduğunu biliyordum, ve her zamanki gibi pencereden pencereyi konuşmaya başladık. Evde ailemle kalıyorum ama o gün hepsi bir düğüne gitmişti. Ve gelip bir Türk çayı içmesini önerdim ve derhal geleceğini söyledi.

Oturduk havadan sudan bahsettik ve biz Türk erkeklerin organlarının genelde aka olduğunu söyledi. Bende saka olsun diye “benimkini görmek ister misin dediğimde” sanki onu beklermiş gibi sebep olmasın dedi. Biraz yüzüm kızarmıştı ama çıkarıp gösterdim ve alıp ağzına bir dondurma gibi yalamaya başladı.

Aman Allahım dayanamıyordum onun yalamalarına ve tam ereksiyon olduğunda gözlerine inanamamıştı çünkü benim malım 21’ cm uzunluğu vardı. “Nasıl yeterince aka mü ??” dediğimde bana “hadi ne bekliyorsun koy sunu bana da seni hissedeyim” dedi.

Ben “hayır dizi bende seni yalamak için” dedim ve onu yavaş yavaş soymaya başladım ve kendimde soyundum ve evvel dilimi soktum o güzel şeye ve içinde döndürmeye başladım zevkten göğüslerin bası dimdik olmuştu, bir yandan da bas parmağımı koyup çıkartıyordum. Ve bana hadi kafi koy dediğini duydum ve onu sırt ustu yatırıp tam onun bal kutusunun dudaklarına getirdiğimde titriyordu ve sanki bir an evvel benim sokmamı bekliyordu.Tam malımı üstüne koydum ve bir vuruşta dibine kadar koydum.

Nerdeyse soluk alamıyordu belki de daha bugüne kadar bir penis bal kutusuna girmemişti, hızlı hızlı koyup çıkartıyordum. Her vuruşumda inliyordu ve ben daha hızlı dibine dibine basıyordum. Ve gelip üzerine oturmasını söyledim malimi tutup üzerine yavaşça oturdu ama belliydi ki nerdeyse midesine kadar sokuyordum çünkü zorlukla inip çıkıyordu, ve her inip çıktığında inim inim inliyordu, ve o şekilde içine boşaldım 15 20 saniye üzerimden inmedi sanki dölüm onu işitmiş gibi; ve ikimiz bitkin bir halde banyoya girdik