Hastanedekilerle

Merhaba ben evli 2çoçuk annesi bir kadınım . 172 boyunda 56 kilo esmer 96 64 98 ölçülerinde güzel bir kadınım. ben iç hastalıkları doktoruyum ve hususi bir hastahanede çalışıyorum. o gece yine hastahanede nöbetçiydim ve midem sabahtan beri fazla ağrıyorsu . benden diğer hastahanede 1 hekim ve 2 görevli vardı . ben odamda oturmuş bekliyordum ani kapı çzlındı ve gelen o bir hekim arkadaştı.konuşmaya başladık .ben sabahrtan beri o kadar ilaç içmeme karşın midemin ağrısının geçmediğini söyledim. oda istewrsem muayene edebileceğini söyledi yok dememe karşın fazla ıstrar etti bende kıramadım ve kabul ettim.

Bana geç sedyeye üstünü menfaat dedi .bende geçtim ve önlüğümü çıkarıp beklemeye başladım. bu arada üstümde dizimde dar etek gömlek ince çoraplarım uzun topuklu ayakkabılarım içimde ise sutyen ve kilotum vardı.ve biraz vakit geçtikten sonra geldi bana hani gömleğini çıkarmamışsın dedi bende böyle muayene etsen olmazmı dedim.bana birde hekim olmuşsun cansu sende doktorun yanında gömleğini çıkarmaya utanıyorsan gelen hastaar ne yapsın dedi. bende ondan değil dedim ve gömleğimi çıkardım. altımda ak renk sutyenim vardı ve memelerim epey büyüktü. ben ayakkabılarımı çıkaayımmı dedim. o ise sen uzan hallerdseriz dedi. bende sedyeye uzandım ve beklemeye başladım. uzanırken dizimde olan eteğim dizimden 4 5 parmak daha yukarıya açılmıştı. sağ bileğimden tutarak ayağımı havaya kaldırıp ayakkabımı çıkardı. sonra sol bileğimden tutup ayakkabımı çıkartırken hafiften bileğimi okşar gibiydi.sonra elini karnımın üzerinde gezdirmeye başladı ve ağrı varmı diye soruyordu bende evet ağrıyor dedim.

Bana eteğinizide çıkartırmısınız cansu hanım dedi .bende buna gerek yok dedim ama yine aynı laflardan sonra çıkarmayı kabul ettimbana arkanızı dönün çıkarmanıza yardım edeyim dedi ben de safça arkamı dödüm ve tamam dedim. oda elini eteğiminb fermauruna attı ve yavaşşa aşağı çekmeye başladı bu arada elleriyle adea kalçalarımı okşuyordu ve son eteğimi ayaklarımdan çıkarttı. şimdi yalnıuz sutyen kilot ve ince çorapım kalmıştı üzerimde.ve elini karnımda gezdirmeye başladı .birden arkamı dönmemmi ve sırtımı dinleyeceğini söyledi bende sırt üstü yattım ve beklemeye başladım.birden bire üzerime uzandı ve bacaklarımı okşamaya başladı. ben hiç birşey anlamamıştım. ve yalvarmaya başladım . lütfen kerem bey yapmayın diyordum ama beni dinlemiyordu. ve o iri penisini nerdeyse kilotumun üzerinde arkama sokacakmış gibi yapıyordu. artık arkamdaki penis fazla büyümüştü.arkadan sutyenimin kopçasını açtı ve memelerimi hoyratça sıkıp yoğurmata başaladı. ben yalvarıyordum ne olur yapma evli olduğumu biliyorsun ne olur bırak diye yalvarırken ikimizde çırılçıplak kalmıştık bile.o şey şimdi bacak aramda ve amımın üstünde dolaşıyordu. bana lütfen zorluk çıkarma öyle yada böyle beni sikeceğin söyledi .eğer bağırırsam rezil olanın ben olacağımı söyledi ve o şeyi ani ağıma soktu. ben kendime inanamıyordum az evvel yapmaması için yalvaran ben şimdi o siki ağzıma almış yalıyordum ve bundan da fazla aka beğeni alıyordum.epey yaladıkdan sonra o koca siki aka bir hızla ağzımın içine boşaltı. ben ise tüm menilerini emip yutuyordum. ve çokta hoşuma gitmişti.boşaldıktan sonra yine kaldırmak için o siki yine ağzıma alıp yalamaya başadım fazla güzel gözüküyordu. başı parlıyordu son yine eski halini aldı ve iri oldu. ve beni arkamdan sikeceğini söyledi ben ise lütfen yavaş yap yavaş sok fazla acır diyordum.ve beni aksi çevirip arkama geçti sikini yavaş yavaş sokmaya başladı ama canım fazla yanıyordu . önünden kaçmama karşın beni yine yakalayıp yine sokuyordu ama girmiyordu. ama ani öyle bir abandı ki o koca sik sanki götümün içinde kaybolmuştu.bende öyle bir feryat attımki o 2 görevli derhal içeri daldı ve bizi o vaziyette buldular ama kerembey sikini çıkarmamış götümü tüm gücüyle sikmeye devam ediyordu.

Ben ise aşırı derecede utanmıştıum. kerem ani onlara döndü ve sizde cansu hanımı sikmek istermisin diye sordu. onlarda bilmeyizki cansu hanım bize siktirirmi dediler. ben utancımdsan konuşamıyordum. kerem bey onlara hadiş soyunun da gelin dedi. onlarda derhal soyunup geldiler sikleri fazla büyüktü. ve sikleriyle oynuyorlardı. kerem bey ise götümü sikmeye devam ediyordu ve fazla geçmeden tüm menilerimni götümün içine fışkırttı. kerem bey hadi çoçuklarla ilgilensene dedi. bende birininkini ağzıma alıp yalamaya başladım öteki ise çoktan kocamdan diğer sik girmemiş amımı sikmeye başlamıştı aka bir hızla amımın içine girip çıkıyordu az sonra amımda çıkarttı ve kerem beyin menileriyle ıslanmış olan göt deliğime bir hamlede soktu hiç keder duymamıştım kerem de sikini tutup amöıma sokmuştu. evet şimdi ben kendime inanamıyordum.38 yaşındaydım ve kocamdan başkasıyla şimdiye kadar5 hiç sikişmemiştim. ama kocamı ilk aldatışım 3 erkekle aynı anda sikişerek oluyordu. son içimdeki tüm sikler kasılmaya başladı. bende kasılıyordum ve dörtümüzde aynı anda boşaltık şimdi tüm deliklerim döl içinde kalmıştı. ve oldukça hoştu.sonra yer değiştirerek sabaha kadar beni defalarca siktiler artık kımıldayacak halim kalmamıştı en fazla ta götüm sızlıyordu.her yerimden döl akıyordu amımdan götümden taşan döller yere damlıyordu döllerden her yerim yapış yapış olmuştu.en sonunda kalkp üstümü giyebildim ve doğruca üstümü giyip eve gittim çoçuklarımın ve kocamın yüzüne bakamıyordum.çok utanıyordum ama akşam olanlardan fazla aka beğeni almıştım ko,cam bana ne oldu sebep böyle davranıyorsun dedi ben yok birşey dedim. ama yürüyüşümün değişik olduğunu söyledi bende fazla yorgunum deyip duşa girdim arkamdan kocam geldi . galiba olanları anladı çünkü her yerim döl içindeydi ama bir şey demedi akşam okadar kişiyle sikiştikten sonra birde kocamla banyoda 2 saat kadar sikiştim.kocamda 2 saat beni her deliğimden siktikten sonra doğruca yatağa girib yattım. ha bu arada hastahanedekilerle grub yapmaya devam ediyoruz yakında galiba kocamda bize katılacak çünkü her şeyi bildiğini biliyorum…yeni hikayelerde görüşürüz…bana mail atın belki sizlede yatarız