Damlanın Yaşgünü

Damlanın doğum günüydü.5 şahıs 3 kız 2 erkek toplanmış kendi aramızda kutluyorduk.pasta falan yedikten sonra damla mutfaktan elinde biralarla geldi.ben fazla basit sarhoş olurum.2 den sonra beni tutana aşk olsun. içkinin etkisiyle herkes açılıp saçıldı.ve tabi ki cinsel konulara yönelmeler başladı.damla devamlı frikik veriyordu.koltuğa uzanmıştı.bana da rahat ol demişti.kafamı dik tutamıyordum bende bir koltuğa oturdum.bacaklarımı uzattım.dizimle kalçama kadar olan bölge burağın kucağına uzatmıştım.üstümde askılı bir giysi vardı. vakit vakit bacaklarımı oynatıyordum. burağın aletini devamlı uyarıyordum.damla bu sırada ayağa kalktı ve bir kamerayla geldi.birbirimizi çekelim.herkes ayılınca bir kere izleriz sonrada sileriz dedi.Herkesin baş kıyak tabi kabul ettik.artık her şeye gülüyorduk.iyice uçmuştuk.

Burakta bu arada elini bacağımın üstüne koydu.bende bacağımı çektim.ayak parmaklarımla onun aletini yokluyodum.acayip sertleşmişti.damla bana işaret etti.bizi çekiyordu.ayağa kalktım.eteğimi sıyırdım ve onun kucağına oturdum damla bizi çekiyordu.eliyle arkadan göğüslerimi avuçladı elbisenin askılarını dişiyle indirdi.kırmızı sütyenimi çıkardı.hala göğüslerimi görmiyordu.arkadan avuçluyor,işaret parmaklarıyla uçlarını okşuyordu.müthiş beğeni alıyordum kucağında küçük daireler çizmeye başladım oda fazla beğeni alıyordu.ayağa kalktık.üstümü çıkardı al streç külotumla kalmıştım.damla hala bizi çekiyordu.diğerleride sevişmeye başlamışlardı. damla bizi çekerken kotunun üzerinden kızlığını elliyordu.pantolonunun düğmelerini açtı.ben de burağı soymaya başladım.çırılçıplak kaldı.elleriyle arkamı avuçladı.kendine doğru çekti.öpüşmeye başladık.deliler gibi öpüşüyorduk.aşağıya yöneldi.külotumu çıkardı. evvel ağzındaki salyaları akıttı sonrada yalamaya başladı.onun sularıyla benim sularım birbirine karıştı.sonra beni kucağına aldı ve oturduk aletini kızlığıma yerleştirdi.

Bu pozisyonu ilk kere deniyordum.bacaklarımı kaldırdım.elleriyle beni kendine çekip itiyordu.ama fazla yavaş girip çıkıyordu.belliki öpüşmeyi fazla seviyordu.beni yere yatırdı.fakat yine kaldırdı.aletini yalatacaktı.önce küçük küçük öpmeye başladım.sonra yalamaya başladım.bu işi fazla iyi yapıyormuşum aslında hususi bir gayret sarf etmiyordum.sonra arkamı çevirdi.bir kerede arkadan girdi.damla kamerayı öbür kıza vermişti.yanımıza geldi.vw onu soymaya başladık. damlanın göğüsleri fazla büyüktü.benim de kalçam fazla yuvarlak ve büyüktü.damlayı yere yatırdı onu be yalamaya başladım. burak bu sırada kamerayı elinde tutan kızı arkada becermekteydi.kız kamerayı zar zor tutuyordu. zaten az sonrada düşürdü.damla yerde inlemeye başladı.burağa hadi diyordu. burak en sonunda geldi.ve damlanın bacaklarını ayırdı sonrada içine girdi.çok yavaştı.ben de bu sırada damlayla öpüşüyor,onun göğüslerini yalıyordum.akşama kadar böyle devam ettik. birbirimizle iyice kaynaşmıştık.sevişme partisi bittikten sonrada kaynaşmamızın belirtisi olarak evde herkes çıplak dolaşıyordu,ayrıca hela kapısıda hiç kapanmıyordu:)