Ciftci

Çiftçi


selam, ben osman.sitenizi uzun süredir ilgiyle izliyorum. doğal ki her insanın hayatından iyi veya fena anıları olmuştur. benimdeanılarım var tabii.şuan 28 yaşındayım, evliyim ve çalışıyorum.doğduğum yer olan köyümle ilişkimi kesmedim kesemedim.tarla tapanla hala ilgileniyorum.
köydeki evimizi senede yekün biray ancak kullanırdık. o da harman zamanı ve çift sürmek için düğünde bayramda falan. bunun haricinde abes yani.Bundan yaklaşık 10-11 yıl önceydi, yine bir sohbaharda ekin ekmeye gitmiştim köye, o zamanlar bekardım doğal ama tam sikimle fındık kırdığım, amdiye duvarlara tırmandığım zamanlar.ilk vardığım gün dayımlara indim, akrabalar hep köydeydi zaten,
akşam yemeğini orada yiyip yatmaya gelecektim eve.yemekten sonra hoşbeş , çay kahve falan neyse yatmaya geldim eve. oradan çıkarkende dayım her akşam yemeğe gelmemi tembihledi bana.o gece banyonun sobasını yakıp güzel bir duşalıp yattım. sabah işe başladım artık.öğleden sonra tarlada bir terslik oldu ve öğleden sonra köye döndüm.
makinanın kırılan yerini yaptırdım ve eve geldim,tozdan arınmak için yine duş alıp pijamalarımı giydim ve uzandım. bizim yeğenler evin önünde traktörü görünce benim eve geldiler.dayımın evlenen oğlu dış 2 kızı bir oğlu var.onlar daha küçük.onlar eve gelince aka birZevce da kaç adet hasret varsa derhal tıkla ve gör.`, CAPTION, `Hemen Ara-Bul`);” onmouseout=”return nd();”> özlemle kucakladılar beni ve öpüştük oturduk.biraz sonra, babalarından çekinip evlerinde yapamadıkları haylazlıkları yapmaya başladılar.evin altını üztüne getirmeye başlayınca durdurmak zorunda kaldım onları.
hasan 6, mine az büyük, fatma az daha büyük.bu sefer hepsi ani gelip kucağıma oturmaya kalktılar. doğal ki üçü ani sığmayınca kucak kavgası başladı.sonunda mine küstü gitti evlerine.hasan ve fatma kaldık.fatma kucağıma öyle bir yerleşti ki zaten amsızlıktan yanan yarağımın tam üzerine…
ister istemez bana bişeyler olmaya basladı. sikim sertleşmeye başladı.artık bende fatmayı kucağıma sikimin üzerine iyice yerleştirdim. bunu farketmiş olmalı ki, bana bakarak kıkırdamaya başladı.üzerindeki elbisenin aytında kilotlu çorap vardı, farkında deyilmişim gibi ikisinide kucaklayıp severken elim fatmanın bacak arasına indi ve amına dokundum, tepki yok,
elimle amını tamamen avuçlayınca bacaklarını biraz daha açtı. artık vaziyet belli oldu.ama hasan vardı yanımızda.hemen aklıma bir düşünce geldi, mineyi küstürdün git acele onun gönlünü al ve getir buraya dedim. oda derhal kalkarak gitti. artık yalnız kalmıştık fatmayla.o hala kucağımda ve elim amındaydı. bu ne kız dedim. gülerek aaaamm dedi. ne işe fayda bu dedim, bilmem, işemeye fayda dedi.
aç kız şunu bir göreyim hele dedim. ayağa kalktı ve kilotlu çorabını indirdi dizlerine baktım ki uffffffff, aklım gitti.kalın dudaklı pamuk gibi bembeyaz,bacaklarının arasına sığmayan bir am var. bu arada o da devamlı önümdeki şişliğe bakıyor, sikimin kalktığını hissediyordu. peki one diyerek parmağını sikime dokundurup bana sordu, bende derhal açıp bu da bülük dedim., aaa hasanınkinden büyükmüş seninki dedi.
ben her vakit hasanın bülüğünü oynarım oda büyür ama bu kadar deyil dedi.ama benimkide iyi sertleşmişti.al onu ağzına dedim, napacak peki dedi. ağzına al ve yala em dedim, ağzına aldı, zaten fazla kalın deyildi, yalamasını bilmiyordu, sen dudaklarını iyice sık dedim sıktı artık ben ağzına sokup çıkarmaya başladım kimi boğazına kadar varınca çıkarıyordu.artık dayanacak gücüm kalmamıştı.
bende onu yatırıp bacaklarını açtım va amcığına dudaklarımı dayadım. bende onu emmeye başlayınca kızda garip hareketler olmaya başladı. ıhlamalar oflamalar,kıvranmalar falan. anladımki o da beğeni alıyordu.biraz daha devam edince sesli inlemeler başlad belini kaldırıp indirmeye ve yılan gibi kıvrılmaya başladı.
biraz sonrada bayılmış gibi hareketsiz kaldı, ağzıma garip bir tad geldi anladım ki boşalmıştı. bir süre hareketsiz kaldı ve yattığı yerden gözlerini açtı.göz göze geldik, noldu dedim. bilmiyorum dedi. ve ekledi naptın bana sen, fazla mesut ettin beni dedi. bende; boşaldın canım orgazm oldun dedim. aaaa boşalmak böylemi oluyormuş fazla güzelmiş dedi. artık dizi sende, sende beni boşalt dedim
.tekrar ağzına verdim iyice ıslanınca sikimi dikip kucağıma oturmasını söyledim, sikimi götüne getirip oturmasını istedim. bir denedi olmadı. sikimi yine bolca tükrükledim götünüde tükrüğümle ıslatıp parmağımı soktum içine, irkildi birden, korkma dedim sana keder vermesin diye yapıyorum dedim. ne yani bunu götüme mi sokacaksın şimdi… evet dedim. ben seni mesut ettim, sende beni böyle mesut edeceksin….
tekrar oturdu kucağıma ve bu sefer sikimi götüne kendisi ayarladı ve oturmaya çalıştı olmuyordu. biraz ağırlığını ver yüklen dedim. bu arada bende kalçalarından tutarak sikimin üzerine bastırıca girdi benimki, bir çığlık.hemen ağzını kapattım, ya sen napıyosun bir duyan olacak… oda farkına vardı artık ve kısa mesafelerle girip çıkmaya başlamıştım ki hasanla mine kapıyı çalıyor, derhal kalktık toparlandık ve kapıyı açtım, devamını ve öbür gelişmeleri bir dahaki sefere artık hoşca kalın