Borç Tahsili

Arkadaşlarımızla birlikte eğlenmeye gittiğimiz bir gece benim devamlı kavga ettiğim fakat, bilhassa vücudu güzel olan (bu arada yüzü de kötü değildi) kız arkadaşımız çok içkiyi kaçırdığı için yolda art dönerken kusmaya başladı. Bende arabanın içi pislenmesin diye bir torba verdim. Ertesi günü arabamda evrak ararken akşamki torbada olduğu aklıma geldi ve kız arkadaşı arayarak senin yüzünden işim yattı, bana borçlusun dedim.

Bir kaç vakit sonra muhabbetimiz iyice ilerledikten sonra arkadaşlarla onu benim eve çağrı ettim ve o gece kalması için ikna ettim. Biz kızla birlikte aynı odada ama ayrı yataklarda yatıyorduk. Ben tam niyetimi anlatmayı düşünürken o bana yanıma gelmek istediğini söyledi ve geldi. Daha sonra yüzüstü üzerime uzanarak sana borcumu ödememi istermisin dedi, bende nasıl olacak dedim o da derhal dudaklarıma yapıştı ve vücudumu yalamaya başladı. Üzerimdekileri bir bir çıkarırken bende onu soymaya uğraşıyordum ve bir anda ikimizde çıplak kalmıştık.

Özellikle kalçası çok güzeldi. Tam üzerimdeyken ben bakire zannetiğim kız meğerse değilmiş ve istediğimi yapabileceğimi söyledi. O anda kendisi sikimin üzerine oturdu ve o kadar beni delirtmişti ki kısa sürede boşalmıştım ama o eğlencenin yeni başladığını söyleyerek sikimi yalamaya başladı ve kısa sürede yeni sertleşen aletim göreve amade bekliyordu bende onun tüm güzelliklerini dilimle keşfetmeye devam ediyordum. Dilimle onun mis gibi amını yalarken artık zevkten o kadar çok feryat atmaya başladı ki evdeki öbür arkadaşlar kapıya gelerek daha yavaş olmamızı söylediler. Bende bu arada onu arkadan yapmak istediğimi söyleyince evvel itiraz etti ama daha sonra ikna ettim ve içine girdim aralıksız on dakika boyunca arkadan siktim artık yırtıldım kafi diye inlerken boşalıverdim. Ama o da o kadar istekliydi ki o gece bana hiç fırsat vermeden sikimi yine ağzına alarak aletimi canlandırdı ve hadi yeniden içime gir dedi ve bende önüne dalıverdim, dakikalar süren girip çıkmalar sonucu ikimizde aynı anda boşaldık ve ben üstüne yığılıverdim. Tabii o gece bu kadarla kalmadı saat ani sabah sekiz buçuğa kadar seviştik ve o kadar güzeldi ki yedi defa boşaldığımı hatırlıyorum. Sabahleyin de borcumu ödeyebildim mi diye sordu. Bende hayır daha faizin faizini bile ödeyemedin diye yanıt verdim. Bir yıl kadar bu alacağın tahsili devam etti.