Bir Yaz Gunu

Bir Yaz Günü…


Günlerde persembeydi ve hava cok sicakdi ,tatilden dolayi sokaklar bombosdu.


Ben o siralar 16 yasindaydim ve bir 18 yasinda esmer ablam var.


Arkadaslarmiz cogu tatile gitmislerdi ,annemiz ve babamiz calisiyorlardi.Bütün gün evde yanlizdig ,ne yapacagimzi bilmiyorduk,cebimizde nakit da yokdu ,evde kalmaktan baska caremiz yoktu.
Havanin sicak olmasindan dolayi mayoyla evde dolasiyorduk.Ablam evin icinde yürürken, tombul ve tas gibi götü gözümde ayiramiyorum. Kalkmis sikimi mayomun altinda kendini belirlyor ,ara sira ablamin gözü sikime takildigini ayrım ediyorum,bu vaziyet beni daha cok cildirdiyor .
Ablam ne vakit tuvalete giderse ben de pesinde havaya firliyorum ve kapi deliginde onun siyah kivirck kili amini izlyorum.Elimle sikimirahatlatiyorum.Ögle sicagina dogru ben kendimi koltuga atiyorum ve uyumaya calisyorum ,gözelerimin ucuyla ablamin bacak arasini bakmaya calisiyorum. Ablam televsiyona dalmis, ben onun amnina bakdigim da farkinda degil.
Yavas yavas sikimi mayomun kenarinda cikariyorum , caktirmada uyumus rolü oynuyorum.Artik sikim tas gibi ,ablamin bunu görmemesi olası degil kisa süre sonra son kalkmis sikimi kesf edeyor.Hayretler icinde sikimi izlyor. Ben ani bire kalkiyorum ve sikimi hic bir sey olmamis gibi mayoma sokup tuvalete dogru gidiyorum,ablamin yüzüne hic bakmiyorum.
Tuvalete 31 cekiyorum ayni zamanda ablamin gelmesini bekliyorum, belki beni tuvaletin kapi deliginde izliye bilir.Ve bekledigim gerceklesiyor ,ablamin kap deilignde beni izledigini ayrım ediyorum.Kapiyi ani bire araliyorum ,sikim daha meydanda,


-abla ne yapiyorsun?


– ,senin tuvalete oldugunu bilmiyordum
Ben gülümsüyorum .Ablam gözlerin ucuyla sikime bakiyor.


Ben ablamin gözlerinin icine bakarak 31 cekmeye devam ediyorum.


Ablam utaniyor ve orda ayrilyor odasina giryor.
Saat 15.00 gösteriyor ve sicaklig daha cok artiyor.


Ablamin odasnin kapisini araliyorum ve ablamin donla ve atletle,yüz üstü yatigini görüyorum .Ablamin götünü görüyorum, ak donunda kilarin nasil fiskirdigini da görüyorum . Bu manzara beni büylüyor.
Herhalde cok derin uyuyor ,yaklasiyorum ve bacak arasina elimi sokuyorum,baya terlemis. Yavas yavas donunu asaga indiriyorum . Ablamin göt deligi bok ve kil icinde.Sikimi ablamin boklu göt deligine dokunduryorum.Hemen ablam uyaniyor ve kafasini bana dogru cevriyor. Sikimi onun götüne nasil sokmaya calistigmi görüyor.
– kalk üzerimde lan, kafaya´mi yedin sen


-abla ne olursun önünü dön ,hic bir sey yapiyacam ,yanliz sikimi dokundracam,sokmuyacam,cok merak ediyorum acep nasil


-of be sapikmisin sen ya
Sanki ablamin yüzü yumusuyor.Ben ablamin üzerinde kalkiyorum ve sirt üstü ceviriyorum.Ablam o sira donunu yukari cekiyor.


Ben yine indiriyorum karsi cikmiyor.


-Bana bak sakin sokmuyasin,ben hale bakireyim,seni ant ederim maff ederim


-tamam abla sokmuyacam icine
Ben artik sikimi ablamin am deligin kenarina sürüyorum.Ablamin aminda yagli sivi geliyor.Sikimi bu siviyla bulasdiriyorum artik çok kendimi tutamyorum ve bir hamleyle ablamin kaygin amina daliyorum.


Ablam aka ciglik atiyor.
-üstümde kalk canim cok yaniyor salak


-tamam abla az kladi derhal bosalacam
ben ablami sikmeye devam ediyorum:Ayni vakit sikim ablamin amina girib cikmasini görmek bana aka bir beğeni veriyor,sikim nasil kanla bulasdigini da görüyourum.Ablami artik ayaga kaldiriyorum ve ablami ayakda sikiyorum.Bu sefer yere yatiriyorum ,orda devam pompaliyorum.Köpek posisyonuna geciyoruz,ablamin boklu göt deligi gözüme carpiyor.Düsünüyorum ,acaba bu aka sikimi bu daracik delige nasil soka bilirim.Parmaklamaya basliyorum,parrmagim zar zor ablamin göt deligine son giriyor.Herhalde ablamin cani cok yandi cünkü bacaklari titremeye basliyor.
-canim cok yaniyor artik bosal,yeter be dayanamiyorum


-tamam abla götüne sokarsam derhal bosalarim ,sen de kurtulursun .


-aklinin ucunda bile gecirme ,gebertirim seni


-abla anneme söylememi istemyorsun herhalde.


-uf be bu aciya çok dayanamiyorum, 2 saatdir sikiyorsun beni,bikdim be.
-abla cok ciddiyim söylerim anneme


-tamam tamam ozaman cabuk götüme sok da ,bitsin bu iskence


Sikimi bir türlü ablamin dar göt deligine sokamiyorum,evde bulunan tüm kremleri denedim.Artik kaba kuvete bas vuruyorum.Bütün gücümle ablamin daracik göt deligine bastiriyorum.Ve girmeyi son basariyorum ,artik ablamin götündeyim .Ablam kendini artik yere atiyor altimda kivraniyor ,agliyor, göz yaslarina bogulyor.
-cikar cikar yaragini götümde ,icimi parcaladin


-ahhh ahhh ahh abla seninle sikismek her sey den güzlmis


Saat 18.25 gösteriyor ben daha hala ablamin götünü sikiyorum.Ablam da ses yok, herhalde bayilmis.Büyük bir haykirsla ablamin götüne bosaliyorum.Gönderen: leyla67