Arkadaşlarım Fena Dağıttı

Merhabalar,şu an 28 yaşımdayım bunda 3 sene evvel taksım de bi barda biriyle tanıştım.Gece ilerleyen saatlerde hadi benim evimde içmeye devam edelim dedi ve gittik.Evde bana ertan bira verdi,biralarımız içerken bak sana ne seyrettiricem diyerek bi pornı film koydu.

Film de gayler vardı ve birbirlerin yalıyorlardı fazla etkilenmiştim.Eskiden beri zaten içimde bi kadınlık hiissi vardı.Ertan anlamış olcak ki bakıyorumda hoşuna gidiyo galiba dedi.

Kalktı yanıma geldi ve ani pantolonunu indirim sikini ağzıma dayadı.Çok heyecanlandım hiç bişi demeden başladım yalamaya öle bi emdim ki onu ani ağzıma patladı olamaz böle bi beğeni sıcak sıcak hepsini yuttum.

Biraz bekledi geç domal koltuğa dedi ne dese yapıyodum götümü iiyice kremleyip parmaklamaya başladı ben bu arada inliyor hadi sok götüme sok sikini diye bağrıyodum.

Yavaşça götüme girmeye başladı ohh öle sıcak ve güzelki beni tek bacağımı omzuna alarak sikmeye başladı 3-5 dak siktikten sonra sarsılarak götüme boşaldı ben bu arada elimle 31 çekerek boşalttım kendimi fazla güzeldi.Beni böyle sikecek evi olan beyleri bekliyorum mail atabilirsiniz..Gönderen: deniz