Annem Ve Ablamla

merhaba değerli okuyucular.ben 21 yaşında orta boylu, 70 kg ağırlığında gördümü dayanamayan bir erkeğim.

ilk cinsel ilişkimi annemle, ikincisinide ablamla yaptım.evet yanlış duymadınız yaptım.19 yaşına kadar zorunlu olarak babamın emri altında yaşayan birisıydım.

ama babam öldükten sonra istediğimi yapabilecek hale gelmiştim 20 yıldır içimde biriken sapık duygular 21 yaşıma geldikten sonra bana mağlup düşmüştü.

sizlere biraz annemden sözedeyim.annem de babamın ölümünden sonra hayatın tadını çıkarmaya karar vermişti ki çoğu vakit geç saatlere kadar gelmiyordu.

annemdeki ve ablamdaki bu değişiklikleri çoktan çakmıştım ama işime geldiği için sesimi çıkarmıyordum.bir akşam üstü eve geldiğim vakit annem ile ablamı televizyonun karşısında oturmuş biralarını yudumluyorlardı.içeriye girdiğim vakit onlar da bana bakmaya başlamışlardı.selam verdikten sonra oooo hayırdır ebeveyn bu akşam eve erken gelmişsin dedim.annem de senin için geldi oğlum beklemiyormuydun? dedi.işte o vakit beynimde şimşekler atmaya başlamıştı.ooooo harikasın beee ebeveyn buna fazla savindim dedim.ve ardından derhal odama geçtim.kapıyı tamamiylen kapatmamış,küçük bir arallık bırakmıştım elbiselerimi çıkarttıktan sonra çıplak bir şekilde yatağa uzandım.bu sırada kapının açıldığını ve annemin içeriye girdiğini gördüm. annem içeriye girdiği vakit elimle sikimi okşuyordum.kapıyı kapattıktan sonra bana doğru gelmeye başladı.tam üzerimi kapatacakken dur canım insan o kadar da mahcup olmaz ki dedi.ben de bu sözden cesaret alarak kendimi serbest bıraktım. bana: şimdiye kadar sadece oğlumdun,ama bu günden sonra hem oğlum,hem de kocam olacaksın dedi.zaten ben de böyle bir şey arıyordum. fırsat kapıya dayanmıştı.bu fırsatı kaçırmak kerizlik demekti.

bunun üzerine derhal ayağa kalktım ve annemin dudaklarına yumuldum.ayakta biraz seviştikten sonra onu soydum ve yatağa uzattım ve ve göğüslerinden başlayarak onu yalamaya başladım.yavaş yavaş aşğıya doğru iniyordum. fazla geçmeden bal kutusuna ulaşmıştım. annem bir yandan ablamın sesimizi duymaması için bağırmamak için kendisini zor tutarken bir yandan da eliyle göğüslerini okşuyordu. bana kafi artık içime gir dayanamıyorum, içime gir ,hadi, diyordu. bunun üzerine ona domalmasını söyledim. fazla geçmeden pozisyona geşmiş amade halde beni bekliyordu.hemen arkasına geçtim be sikimin kafasını annemin amına dayadım. daha sonra da içinde gidip gelmeye başladım. annem dayanamıyor feryat üstüne feryat atıyordu.artık boşalma zamanı gelmişti bu nedenle sikimi annemin amından çıkardım ve boşalacağımı söyledim. bunun üzerine annemsikimi ağzına alıp emmeye başladı ve fazla geçmeden ikimizde aka bir gürültüyle boşaldık.ve boşaldıktan sonra yatağın üzerine öylece uzandık. ani kapının açılmak için zorlandığını gördük.evet bu gelen ablamdı.bunu annem de biliyordu.hemen kapıyı açtım.ablam karşımda dikilmiş bana ve anneme bakıyordu.ablam art art gitmeye başlayınca onu kolundan tutup içeriye getirdim.annem onun bağıracağını anlamıştıki derhal onun ağzını kapattı ve ve ona susmasını söyledi.ablam korkudan ne yapacağını bilemiyordu.evet ablam abisi tarafından tecavüze uğrayacağını biliyordu.annemin yardımıyla onuda becerdikten sonra üçümüzde bitkin bir halde yatakta uyuya kalmıştık.sabahleyin uyandığım vakit annem ve ablam hala uykudaydılar.ben kalkıp giyindikten sonra onları o dünden kalma sulu amlarından öptüm ve işe gittim…