Anlayışlı Karım ve Üvey Kızım Sex Yaptim

Merhabalar ben Almanyadan Emre. Alman karım Amanda ile bundan 3 sene önce evlendiğimde, kendisinin 13 yaşında Chantal isminde bir kızı vardı. Chantal’ı sadece birgün görmüştüm Amanda’yla evlendiğimde, 3 sendedir de birdaha görmedim. Üvey kızım Chantal, geçen aya kadar, Aachen’da yaşayan babasıyla (Amanda’nın eski kocasıyla) kalıyordu. Geçen ay karım Amanda, Chantal’ın 16 yaşına girdiğini, ergenlik dönemi yaşadığı için de babasıyla anlaşamadığından bahsetti ve Chantal’ın bizle kalıp kalamayacağını sordu. “Tabii ki kalabilir! Derhal atlasın gelsin!” dedim. O gece karım (herhalde kızının bizle kalmasına ruhsat verdim diye) daha bir ateşli sikişti benle. 3 senelik evliliğimizde derhal derhal her gece karımla sikişirdik, ama böyle ateşli sikişmesine fazla ender tanık olmuştum.

Üç gün sonra, bir Pazar günüydü, Chantal’ı karşılamaya Bahnhof’a gittik. Chantal bir elinde çantası, bir elinde de çektiği tekerlekli valiziyle çıkıp geldiğinde şok olmuştum! O benim 3 sene önce hatırladığım sıska, kısa boylu, tahta gibi götü, küçücük memeleri olan, yüzü çilli kız çocuğu gitmiş, yerine 16 yaşında, 1.75 boyunda, etine buduna dolgun, iri göğüsleri, iri yuvarlak götü olan, terim yerindeyse ‘Kısrak gibi’ bir yetişkin kız gelmişti! Chantal’ın güzelliği karşısında ağzım aleni baka kalmıştım. Tanrım, bir kız 3 senede bukadar mı serpilir ve güzelleşebilirdi. Chantal önce annesine sarıldı ve kucaklaştı, sonra, “Hallo Emre!” diyerek geldi bana sarıldı. Boyu tam benim boyuma geliyordu. Sarıldığımız o birkaç saniye beni alıp götürmüştü. Chantal üvey kızım olmasaydı da, bir başakası olsaydı, ne bileyim sevgilim falan olsaydı, ona orda saatlerce sarılmak isterdim. Mis gibi kokuyordu, kokusu beni çıldırtmaya yetmişti bile! Chantal’a sarılmayı istemeye istemeye bıraktım ve valizini aldım, arabanın bagajına koydum. Amanda yanıma, Chantal arkaya bindiler ve devinim ettik.

Eve varana kadar Ebeveyn Kız arabada sohbet ettiler. Bense pek konuşmuyor, belli etmeden devamlı aynadan Chantal’ın arkada kısa eteği ile rahat oturuşundan ötürü görünen Tanga küloduna ve külodundan bütün detaylarına kadar belli olan amcığına bakıyordum. Sikim kalkmıştı ve karım farkedecek diye çekiniyordum. Chantal (belki kasıtlı, belki de farkında olmadan) bacaklarını hafif hafif açıp kapatıyor, sanki oturduğu yerde Orgazm olacakmış gibi, belli belirsiz devinim ediyordu. Evin önüne geldiğimizde nerdeyse pantolonuma boşalmak üzereydim. Karımla Chantal arabadan indiklerinde, ben (sikim insin diye) birkaç saniye torpidoda birşeyler arıyormuş gibi yapmak zorunda kaldım. İnip bagajadan valizini alarak girdik Apartmana. Merdivenlerde onlar önümden çıkıyorlardı. Ben de elimde valizle arkalarından, Chantal’ın sütün gibi bacaklarına ve her basamağa adım attığında götünün arasına girip çıkan Tangasının ipine baka baka, gördüğüm harika görünüm karşısında kudurarak, çıkıyordum.

Eve girdiğimizde salonda biraz soluklandıktan sonra Chantal’a hazırladığımız odasını gösterdik. Valizini yatağına koydum. Chantal derhal valizi açtı ve annesiyle beraber elbiselerini dolaba ve çekmecelere yerleştirmeye başladılar. Oda’da benim varlığımdan rahatsız olmadan, Chantal valizindeki külotlarını ve sütyenlerini annesine veriyor, annesi de inceledikten sonra bana gösteriyor, “Çok sexy şeyler değilmi?” diyerek çekmecelere yerleştiriyordu. Benimse dilim damağım kurumuş, sadece, “Evet fazla sexy!” diyebiliyordum. Valizdeki eşyaları yerleştirme işleminin sonuna doğru, karım valizden bir Vibratör çıkınca, aldı eline ve Chantal’a, “Bu da ne? Ne yapıyorsun bununla?” diye sordu. Chantal sinirli bir şekilde, “Üfff anne! Neye benziyor? Vibratör tabi ki! Masturbasyon yapıyorum onunla!” diyerek, Vibratörü annesinin elinden aldığı gibi çekmeceye koydu. Annesi şaşırmıştı, “Kızım gençsin güzelsin, seks yaptığın erkek arkadaşın yok mu da Masturbasyon yapıyorsun?” diye sordu. Chantal da, “Yok anne! Bu konuyu sonra konuşsak…” dedi, nedense bu konuda rahatsız olmuştu.

Odayı yerleştirme işi bittikten sonra karım, Chantal’a, “Ben akşam yemeğini pişirirken sen de gir bir duş al!” dedi. Karım mutfağa, Chantal banyoya gitti, ben de salona geçtim oturdum. Oyalanmak için TV’yi açtım, ama kafamdan Chantal’ı atamıyordum birtürlü. Salonda biraz oyalandıktan sonra mutfağa gitmek niyetiyle kalktım. Koridordan geçerken banyo kapısının aralık olduğunu gördüm. İçeriye bir göz attığımda Chantal çırılçıplak duş yapıyordu. İçimden girip saldırmak istedim, ama bunu yapamazdım. Chantal’ın duştan çıkacağını anladığım için derhal yine salona geçip koltuğa oturdum. Chantal 2 dakika sonra çıktı. Havluya sarılmış. O şekilde geldi yanıma oturdu. Bacakları kaymak gibi harikaydı, fazla düzgün vücudu vardı. Beynimde şimşekler çakıyordu, sarılıp dudaklarına yapışmak istiyordum, ama yapamıyordum…

Karım Amanda elinde yemeklerle geldi ve Chantal’a, “Hadi giyin de aş yiyelim!” dedi. Chantal, “OK!” deyip giyinmeye gitti. Çok seksi görünüyordu, gözümü alamıyordum, arkasından baka kalmıştım. Bunu ayrım eden karım, “Harika bir kız değil mi, büyüdü iri oldu!” dedi. Ben de, “Evet, fazla tatlı!” dedim. Karım gülümsedi, dudağımı öperek, “Ona sahip olmayı istiyorsun değil mi?” dedi. Ben de, “Bunun olası olacağını bilsem, evet, hem de fazla isterdim! Fakat Chantal senin kızın, benim de kızım sayılır!” dedim. Karım bunun üzerine, “Bak Emre, dürüst olduğun için teşekkür ederim. Evet Chantal kızım, ama anladığım kadarıyla erkek dost ve seks konusunda fazla mutsuz. Kızımı böyle mutsuz görmek istemem, mesut olmak ve güzel seks onun da hakkı. Anladığım kadarıyla kızım da senden fazla hoşlandı, bu konuda hislerime fazla güvenirim. Kızımla yatmanı istiyorum!” dedi. Duyduklarıma bir an inanamadım, “Beni deniyormusun yoksa!” dedim biraz katı bir ses tonuyla. Karım hemen, “Hayır! Asla! Bu konuda fazla ciddiyim. Sen evet de, ben kızımla konuşurum!” dedi. “Evet ozaman!” dedim, fazla sevinmiştim ateşli ateşli öpüyordum karımı.

Chantal giyinip geldiğinde üzerinde bol bir mini etek ve Bady vardı, biz halen öpüşüyorduk. Chantal, “Oh muhabbete bak be, sevişecekseniz odanıza gitsenize!” dedi. Derhal öpüşmeyi kestik ve “Yemeğimizi yiyelim!” dedim. Karım yemeğin yanına şarap getirdi. Bir kadeh te Chantal’a koydu. Chantal, “Ben içmem anneciğim.” dedi. Karım da, “Bu gece içelim kızım, bu gece bizim gecemiz olsun!” dedi ve Chantal’ın şerefine kaldırdık kadehlerimizi. Daha 2. kadehte Chantal rahatlamış, kafası hafif iyi olmuştu. Yemekten sonra karım boşları alarak, “Sen de gel kızım mutfağa, hem bulaşıkları yıkarken Ana Kız konuşuruz biraz!” dedi. Beraber mutfağa gittiler. Ben salondan duyabildiğim kadarıyla konuşmalarını dinliyordum. Karım, “Sen artık iri kız oldun, herzaman öyle Vibratörle, Masturbasyonla olmaz! Gerçek Cinsellik, gerçek Seks senin de hakkın, bunu tat, yaşa!” dedi. Chantal da, “Anneciğim Erkek arkadaşım yok, daha bakireyim! Bilmiyorum sebep ama, erkekler benden yeterince hoşlanmıyor galiba!” dedi. Karım da lafı uzatmadan, “Bak kızım, Emre’yle konuştum, bu gece sana gerçek seksi yaşatacak!” dedi. Chantal da en az benim az önce şaşırdığım kadar şaşırmıştı, “Sen ciddimisin anne?” diye sordu. Karım da, “Evet, fazla ciddiyim! Bak bir kez yapınca ve tadını alınca hep isteyeceksin yavrum! Bu gece deneyelim, şayet hoşuna gitmezse, laf bırakacağız!” dedi. Ve Chantal kabul etti!

Ben sevinçten havalanabilirdim, sakin olmaya çalışıyordum. Derken ikisi de şen bir şekilde salona geldiler. Karım bana, “Biz seni çağırınca döşek odamıza gel Emre!” diyerek, kol kola gittiler. O beklediğim 10 dakika bana sanki 10 sene gibi gelmişti. Sonunda karım, “Gel Emre!” diye seslendi. Heyecandan kalbim yerinden fırlayacakmış atıyordu. Döşek odasına girdiğimde, Ana Kız ayakta beni bekliyordu. İkisi de şeffaf geceliklerin içinde muhteşem görünüyordu, ama Chantal tam bir içim suydu. Yanlarına vardığımda karım dudaklarımdan öperek beni soymaya başladı. Az sonra üzerimde sadece Boxer külodum kaldı, ama heyecandan sikim kalkmamıştı! Karım külodumun üzerinden sikimi biraz okşayınca, benimki çadırı kurdu! Sonra karım çekingen duran Chantal’ın kolundan tutarak iyice yanıma yaklaştırdı, “Bu senin gecen kızım!” diyerek. Chantal vücudunu benimkine yapıştırarak sarıldı bana. Mis gibi kokuyordu. Boynundan, kulaklarından başladım ve dudaklarından öpmeye devam ettim. Yavaş yavaş, ürkütmeden, dikkatlice ama zevkini çıkara çıkara öpüyordum…

Karım omuzlarımızdan ittirerek, “Hadi yatağa geçelim!” dedi. Ben ortalarına olmak üzere yatağa uzandık. Bir karımı öpüyordum, bir üvey kızımı. Karım külodumu sıyırıp çıkardığında serbest kalan sikim göbeğime yapışmıştı. Sikimi biraz sıvazladıktan sonra yalamaya, emmeye başladı. Sonra Chantal’ın elini tutarak sikimin üzerine bıraktı. Chantal da annesi ne yapıyorsa aynısını yapıyordu, biraz okşayıp ağzına aldı, yalayarak emmeye başladı. Bu arada karım da kendi geceliğini, sütyen ve külodunu çıkararak çırılçıplak soyundu.

Ben de Tangasının üzerinden Chantal’ın amcığı ile oynamaya başladım. Sonra Tangasını ve sütyenini çıkardım, göğüslerini bir süre yalayıp emdikten sonra, Chantal’ı üzerime alarak 69 olduk. Amcığını yalamıyor, adeta bir meme gibi emiyordum. Tüysüz, kaymak gibi daracık amcığı, ateş gibi yanıyordu. Chantal’ın amı sırılsıklam olmuş, hafiften inlemeye ve kasılmaya başlamıştı. Annesi, “Tamam, amade benim bebeğim, hadi kadın olma vakti geldi!” diyerek, kızını üzerimden alarak sırt üstü yatırdı, bacaklarını araladı…

Ben de kalktım ve Chantal’ın bacakları arasında yerimi aldım. Sikimi son kez karımın ağzına verip yalattıktan sonra, sikimi yavaşça dayadım Chantal’ın bakire amcığına. Karım, “Hazırmısın birtanem?” dedi. Chantal başını sallayarak “Evet!” dedi. Sikimi yavaşça soktum. Amcığı fazla dardı. Biraz ittirdim ve santim santim girmeye başladım. Sikimin yarısı girmiş kızlık zarına dayanmıştı. Son bir hamleyle patlattım zarını. Chantal annesinin ellerini sıkıyor, “Acıyor acıyor!” diye inliyordu. Karım da, “Geçti kızım, bırak kendini!” dedi. Ben artık yavaş yavaş Chantal’ın amcığına gidip gelmeye başlamıştım. Bir süre sonra acısı geçip alışınca, Chantal zevkle inlemeye başladı. Ben de hızlanmaya başlamıştım, öyle hızlı gidip geliyordum ki, 10 dakika sonra Chantal çığlıklarla boşaldı. Bu Chantal’ın sikilerek ilk Orgazm’ıydı ve durmak bilmiyordu. Annesi kızını öpüyor kutluyordu. Az sonra, “Ben de gelmek üzereyim!” dedim. Karım da, “Emre içine boşal da hissetsin!” dedi. Ve içine fışkırmaya başladım. Chantal, amının çeperlerine tazyikle fışkıran döllerimi hissetmeye başlayınca, hem şaşırmış, hem de fazla mesut olmuştu. Adeta uçuyordu, “Anneciğim harika birşey bu! Sıcak sıcak içime akıyor!” dedi sevinçten yüzü gülerek. Annesi de bu kadar mesut olduğunu görünce, “Sen herşeyin en iyisini hakediyorsun, güzel kızım benim!” diyerek öptü kızını…

Chantal’ın içinde bir süre bekledikten sonra çıktım. Nemli mendille temizlendikten sonra oturup karımla birer sigara yaktık. Chantal, “Anne ben de yakabilirmiyim bir tane?” dedi. Karım ruhsat verince o da yaktı. Meğerse kendi babası sigara içmesine ruhsat vermiyormuş, biraz da o yüzden atışıyorlarmış babasıyla. Sigaralarımız bitince karım Chantal’a sordu, “Nasıl, kadın olmak, gerçek seks yapmak güzelmiymiş?” diye. Chantal da, “Harika anneciğim, harika!” dedi ve bana sarılarak kucağıma oturdu, “Seni fazla seviyorum Emre!” dedi. “Ben de seni fazla seviyorum bebeğim!” dedim öperek…

Gecenin ilerleyen saatlerinde, karım yine sikimi yalayıp kaldırdıktan sonra, “Hadi beni götümden sik de, kızım da görsün, öğrensin!” dedi. Herzaman yaptığım gibi karımı domaltıp götünden sikmeye başladım. Chantal garip bakıyordu, kıskanır gibi. Sonra beni çekti annesinin götünden ve “Beni de götten yap!” dedi. Chantal’ı da domalttım annesinin yanına, götünü yaladım, parmakladım ve soktum götüne. İkisine de sırayla götten sokuyordum artık, birinden çıkarıp ötekine. Yarım saat götlerini siktikten sonra Chantal’ın götüne boşaldım. Sikimi Chantal’ın götünden çıkardığımda, karım derhal ağzına aldı ve sikimden gelen son damla döllerimi de emerek yaladı…

Üvey kızım Chantal artık geceleri yanımızda yatıyor, artık yatakta iki karım var ve fazla mutluyum. Son zamanlarda fantazilerimizi de iyice geliştirdik. Şimdilerde evli çiftler arıyoruz Grupseks için…