Ağzima Ver…

Selam ben onur, 24 yaşindayim. Derhal hikayeme geçiyorum. Neredeyse 1 yil oldu, netten adaşim olan benim yaşlarimda biriyle uzun uzun konuştum, sanal da olsa o kadar tahrik etmiştik ki birbirimizi ertesi güne kadar beklemek fazla zor olmuştu. Neyse ertesi gün kararlaştirdiğimiz yerde buluştuk.

Tamda düşündüğüm gibi birisiydi, pak bakimli ve seksi. Onun evine giderken daha asonsörde birbirimizi okşamaya başladik ve eve zor attik kendimizi. talebe evi olduğundan direkt odasina geçtik, ev arkadaşi evde değildi. Zamanimiz azdi ama sonuna kadar kullanmak istiyorduk. Derhal soyunduk ve kilotlarimizla kaldik, ayakta birbirimizi okşamaya başladik, sonra o eğildi ve kilodumu aşağiya çekip sikimi emmeye başladi. Of o duyguyu tanım edemem 🙂 sonra ben eğildim siki benimkinden kisa ve inceydi ama tadi fazla güzeldi ve ona sahip olmak fazla güzeldi.

Dediğim gibi zamanimiz kisaydi bu yüzden bir an evvel içine girmem için israr etti ve masadan krem alip deliğine sürdü götü fazla güzeldi ve yatağa domalmiş bekliyordu, yatağin her tarafina ayna koymuştu ve aynada sikişimizi izlemek ikimizide daha da azdiriyordu. evvel bir iki sürtüm sonrada bastirmaya çaliştim ama girmiyordu, derhal başina geçtim ve yine ağzina verdim bir yandan da parmağimla deliğini hazirliyordum.

Sonra o üzerime çikmak istediğini söyledi bu kere ben sirt üstü uzandim ve kendisi sikimi deliğine sokmaya başladi. Ben de bu arada onun sikine 31 çekiyordum. Sikimin birazi girmişti ve bekletiyordum, biraz alişinca yavaş yavaş alttan pompalamaya başlamiştim. O ise inliyor “sik beni”, “beni sikiyorsun hadi erkeğim ” diyor beni daha da azdiriyordu. Araliksiz 15 dakika siktim ve nereye istersin diye sordum.

O da içime boşalt hepsini, dedi. Ve biraz daha bu kere daha da hizli bir şekilde sokup çikarip en son dibine kadar kökleyip öyle fişkirttim bütün döllerimi. Sikim onun içindeyken o da kendi sikine 31 çekiyor ve öylece göbeğime boşaltmişti bütün döllerini. Harika bir duyguydu. şimdi sira sende dediğimdeyse vaktimiz yok diğer vakit dedi, işte o an fena olmuştum çünkü sikmek kadar sikilmeyide istiyordum.

O gün olmamişti ama daha sonraki bir gün için sözleşmiştik ama o da olmadi, malasef cep telefonumu çaldirmiştim ve bir daha da ona ulaşamadim, şayet bunu okuyorsan bana mail at ok. Bu arada tanişmak isteyen a p olabilen içten ve ağırbaşlı arkadaşlarin maillerini bekliyorum. [email protected] Com Gönderen: onur_fede